Hakkımızda

Misyonumuz

Hayatın içerisinde var olmanın ve varlığını hissetmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Parlak Hayat olarak insanların ihtiyaçlarını ve hayat içerisinde işlevlerini bozan tabloları saptama noktasında yardımcı olarak fiziksel ve ruhsal açıdan bir bütünlük halinde hayatı yaşamasını sağlamak ve yaşam içindeki misyonunu bulma yolculugunda yardımcı olarak destek olmak için konusunda branşlaşmış ve uzmanlaşarak eğitimlerle kendini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam eden Kadromuzla destek olmaya çalışıyoruz.

Hayatın içinde var olup, getirdiklerine kucak açarken yaşama, kendine ve tüm duygulara şevkatle sahip çıkmak ve evrende bu mucizevi sırrı aşkla paylaşabilmek temel felsefemizdir.

Yaşam bir bisiklet yoludur. Amaç ivme kazanmak ve geçmek değil, tüm vücudumuzla pedalları çevirmeye çabalarken tüm duygularımızla o anın içinde var olmak, hissetmektir. Acıyı da, sevinci de…

Vizyonumuz

Yaşamın bir parçası olmakta zorlanan ve hayatla kuramadığı bağın sonuçlarını Kısır döngü olarak yaşayan tüm bireylere ışık olmak ve uygun uzman eşliğinde varlığını bir bütün olarak yaşamasına katkıda bulunurken kendini tanıma anahtarlarının farkına varmasını sağlayarak kendi ruhsal kapılarından girmesine yardımcı olmak, hayat yolu içerisinde bireylerin ihtiyacı olan desteği verirken bunu sağlayacak yeni nesil profesyonellere kapı açmak ve hayata fark katacak bireyler yetiştirmektir. Bu vizyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla 05.06.2015 tarihinde Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi ismi ile ofisimizin açılışını yaparak çalışmalarımıza başlamış olduk.

“Zorluklarla başa çıkın, güçlü bir hayat kurun”